Evde Novada 4 Kapaklı Gardırop Montajı İşi

0
233

Evde Novada 4 Kapaklı Gardırop Montajı İşi

Pandemi nedeniyle işsizlik sıkıntısı çekilen bugünlerde yeni bir iş imkanını sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.
Sizler için anlaşmış olduğumuz büyük alışveriş sitelerindeki montaj işlerinden birisi olan İşkur destekli Novada 4 Kapaklı Gardırop montaj başvurusu ilanını açmış bulunmaktayız.

Ürün özellikleri: 

Hepsi Home Novado 4 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop 18 MM suntalam kullanılarak E1 kalite standartlarında üretilmiştir. Çevreye ve sağlığa zarar verecek hiçbir kanserojen madde içermemektedir. Üründe kullanılan tüm montaj malzemeleri ithal ve birinci sınıf kalitedir. Dört kapaklı geniş eşya bölmeleri ve iki çekmecesi ile kıyafetler, çantalar, ayakkabılar ve çamaşırlar için derin ve kullanışlı iç mekân hacmi sağlar.

Ürün Özellikleri

 • Melamin kaplı yonga levhadan üretilmiş kapak ve gövdesi ile size uzun süreli ve pratik bir kullanım sunar. ISO 9001 ve TSE belgesine sahiptir ve 2 yıl boyunca garanti kapsamındadır. Dayanıklı ve geniş ve estetik anlamda şık görünen pabuçlar ile gardırobun altında halı, kilim ya da sert bir zemin bulunması halinde de rahatlıkla hareket ettirebilir ya da sabitleyebilirsiniz.
 • Özel kargo paketi içinde demonte şekilde teslim edilir. Sağlam ve dayanıklı malzemeleri ile birden çok kez sökülüp takılabilme özelliğine sahiptir. Size kurulum sırasında maksimum kolaylığı sağlamak adına kurulum şeması hazırlanmış ve tüm parçalar bu şemaya uygun biçimde numaralandırılmıştır.
 • Ürünün kendisinde ve arkalık bölümünde kullanılan beyaz rengi ile odanızda genişlik hissi ve ferah bir görünüm yaratır.
 • Ürünün yüksekliği 173 cm, genişliği 120 cm, derinliği 47 cm ve sunta kalınlığı 18 mm’dir.
 • Ürün iki koli şeklinde teslim edilmektedir. İlk koli içinde dış yanlar, uzun kapaklar, orta dikme, arkalık duraliti ve hırdavat malzemeleri bulunmaktadır. İkinci kolide ise alt ve üst tabla, kısa kapaklar, raflar, çekmece önü ve çekmece için aparatlar vardır. Kurulum şeması, montaj malzemeleri ve garanti belgesi de ürün paketi içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır.
 • Ürünü satın aldıktan sonra kurulum ya da kullanım sırasında herhangi bir problem yaşamanız halinde her konuda teknik ekip desteğine başvurabilirsiniz. Teknik servis hizmetinden daha kolay yararlanabilmek adına ürün faturasını, garanti belgesini ve kurulum şemasını saklamanız gerekmektedir.

ÖLÇÜLER:

Yükseklik: 173 cm

Genişlik: 120 cm

Derinlik: 47 cm

Sunta Kalınlığı : 18 mm

RENK:

Beyaz

KULLANILAN MALZEMELER:

 • Çevreye ve Sağlığa Zararsız Kanserojen madde içermeyen E1 Kalite standardında 18 MM suntalem kullanılmaktadır. Kullanılan tüm montaj malzemeleri ithal ve 1. kalite olduğu için montajlanan ürün çok daha sağlam ve bütün olur.
 • İlana başvuru yapmak için üstteki yada alttaki başvuru butonlarından birine tıklayarak ulaşabilirsiniz.
 • Tüm Türkiye’de Hizmetinizde

   

  İlan için aranan şartlar:
  20 yaşın üzerinde olmak
  Montaj için gerekli Alet edevata sahip olmak
  Ve ilana başvuru yapmak yeterlidir.

  Sistem nasıl işliyor:

  Herhangi bir müşteri anlaşmalı olduğumuz alışveriş sitelerinden yada mağazalardan almış olduğu ürün için montaj talep ettikten sonra, müşteri adresine en yakın adreste olan başvuruya sms ile bildirim düşer ve montaja gidersiniz.

  Ücretlendirme:

  = 189.90

  Bu ilandaki montaj bedeli 189.90 TL’dir. Ayda en az 10 adet montaj hizmetine gittiğinizi düşünürsek 10×189.90 = 1899 TL yapar. Şu an ayda bu ücretin 2 katını kazanan kişiler mevcuttur. Diğer iş ilanlarına göz atmayı unutmayın.

Önceki İçerikEvde Bofigo Dekoratif 5 Raflı Kitaplık Montajı İşi
Sonraki İçerikİşkur Evde 9 Bölmeli Kare Kitaplık Montajı İşi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here