İşkur Evde 9 Bölmeli Kare Kitaplık Montajı İşi

İşkur Evde 9 Bölmeli Kare Kitaplık Montajı İşi

Zor günlerden geçtiğimiz bu dönemde yeni bir iş imkanını sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.
Sizler için anlaşmış olduğumuz büyük alışveriş sitelerindeki montaj işlerinden birisi olan İşkur destekli 9 Bölmeli Kare Kitaplık montaj başvurusu ilanını açmış bulunmaktayız.

Ürün özellikleri: 

Kitaplık, hem kitaplar için harika bir sunum alanı hem de kitap dışındaki bazı görsel ürünlerin sergilenebileceği şık bir bölüm. Herkesin evinde az ya da çok mutlaka bulunan kitaplarını muhafaza eden kitaplıklar ayrıca bir düzen sağlayıcı olarak da görev görürler. PlatinReyon Küp Kitaplık 9 Bölmeli Kare Kitaplık Raf Kütüphane Beyaz ürünü, sade ve modern tasarımıyla alana şık bir görünüm kazandırır. Ev, iş yeri, okul gibi alanların demirbaşlarından kitaplık, pratik kullanımıyla da beğeni toplar.

Yaşam Alanında Estetik Bir Dokunuş9 bölmeden oluşan kitaplık farklı boyutlardaki kitap ve süs eşyaları için yeterli alana sahiptir.Kare şekline sahip olan ürünün sadece raflarına değil boş olan üst kısmına da eşyalar konularak değerlendirilebilir.Küp kitaplık ayakları ile direkt olarak yere temas halinde olduğu için çocukların ulaşabileceği boyuttadır ve çocuk odalarında kullanılabilir.Kaliteli malzemeden tasarlanan kitaplık, sağlam ayakları ve gövdesiyle uzun süreli kullanım imkanı sağlar.Beyaz rengiyle sade ve temiz bir görünüm oluşturduğu gibi özellikle beyaz son dönemlerde sıklıkla tercih edilen beyaz mobilyalarla uyum yakalar.12 ay garantili ürün, demonte olarak gönderilir ve sadece bir tornavida ile kolay bir şekilde kurulumu sağlanır.

Teknik Özellikler

Malzeme: 1. sınıf suntalam

Ayaklar Dahil Yükseklik: 102 cm

Ayaksız Yükseklik: 90 cm

Genişlik: 90 cm

Derinlik: 20 cm

İlana başvuru yapmak için üstteki yada alttaki başvuru butonlarından birine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Tüm Türkiye’de Hizmetinizde

 

İlan için aranan şartlar:
20 yaşın üzerinde olmak
Montaj için gerekli Alet edevata sahip olmak
Ve ilana başvuru yapmak yeterlidir.

Sistem nasıl işliyor:

Herhangi bir müşteri anlaşmalı olduğumuz alışveriş sitelerinden yada mağazalardan almış olduğu ürün için montaj talep ettikten sonra, müşteri adresine en yakın adreste olan başvuruya sms ile bildirim düşer ve montaja gidersiniz.

Ücretlendirme:

Bu ilandaki montaj bedeli 139.90 TL’dir. Ayda en az 10 adet montaj hizmetine gittiğinizi düşünürsek 10×139.90 = 1399 TL yapar. Şu an ayda bu ücretin 2 katını kazanan kişiler mevcuttur. Diğer iş ilanlarına göz atmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir