İşkur Evde A9 Raflı Kitaplıklı Tv Ünitesi Montajı İşi

0
176

İşkur Evde A9 Raflı Kitaplıklı Tv Ünitesi Montajı İşi

Zor günlerden geçtiğimiz bugünlerde yeni bir iş imkanını sizlere sunmaktayız.
Sizler için anlaşmış olduğumuz büyük alışveriş sitelerindeki montaj işlerinden birisi olan İşkur destekli A9 Raflı Kitaplıklı Tv Ünitesi montaj başvurusu ilanını açmış bulunmaktayız.

Ürün özellikleri: 

Gösterişli Tasarımıyla Hayallerinizdeki TV Ünitesi

Sunduğu geniş saklama alanları ve dekoratif görüntüsüyle ön plana çıkan TV ünitesi, yaşam alanınıza şıklık katar. İki adet kapalı bölüm ve iki raftan oluşan televizyon sehpasının üzerini aksesuarlarınızı yerleştirmek için kullanabilirsiniz. Dikey olarak konumlandırılan dolaplar, geniş iç hacimleriyle ekstra saklama alanı sunarken, açık gözleri kitaplarınızı dizmek ya da fotoğraflarınızı konumlandırmak için ideal bir alandır. Dolapların arasında yer alan raf ise modele bütünlük katar ve çeşitli aksesuarlarla zenginleştirebilirsiniz.

Çok Yönlü Televizyon Ünitesinin Özellikleri

  • 4 parçadan oluşan TV ünitesi, kusursuz bir bütünlük sağlamakla birlikte ayrı ayrı kullanılmaya da uygundur. Televizyon sehpasının genişliği 180 cm, eni 35 cm, yüksekliği 48 cm’dir. Dikey konumlandırılan dolapların eni 20 cm, yüksekliği 90 cm, genişliği 22 cm’dir. Duvar rafı ise 133 cm genişliğindedir.
  • Birinci kalitede 18 mm suntalam kullanılarak üretilen televizyon ünitesi, darbe ve montaja karşı dayanıklı olup taşınma esnasında kolaylık sağlar.
  • Üründe kullanılan tüm malzemeler ekolojik olup çevre kirliliğine neden olmaz. Avrupa E1 standartlarına da uyum sağlayan ürün, kanserojen madde içermeyip insan sağlığına uygundur.
  • Bağlantı sistemi olarak kabin vidası, kavela ve minifiks kullanıldığı için kolaylıkla monte edilebilir.
  • Demonte olarak tarafınıza teslim edilen ürünü kurulum şemasındaki adımları takip ederek ve ürünle birlikte gönderilen bağlantı elemanlarını kullanarak kısa süre içerisinde monte edebilirsiniz.
  • Leke ve çizilmelere karşı dirençli olan ürünü nemli bir bez yardımı ile silebilirsiniz.

​​​​​​​​​​​​​​1 Adet Tv Ünitesi + 2 Adet Kapaklı 3 Bölmeli Duvar Rafı + 1 Adet Düz Duvar Rafı modülleri ürüne dahildir.

Paket İçeriği:

1 Adet Tv Ünitesi
1 Adet Düz Duvar Rafı
2 Adet Kapaklı 3 Bölmeli Duvar Rafı Modülü

1. Sınıf Hammadde İle Üretim:

Üretimde kullanılan tüm malzemeler çevre ve çocuk sağlığı standartlarına uygundur.

Ürünlerimiz 18 mm kalınlığında halk arasında Suntalam-Suntalem olarak bilinen, sağlığa zararsız, kanserojen madde içermeyen Avrupa E1 kalite standartlarında yonga levhalardan üretilmiştir.

Ürünlerimizde kullanılan bağlantı parçaları, kulplar, vidalar ve aksesuarlar, diğer tüm malzemeler gibi birinci kalite olup TSE’ ye uygundur.

Bağlantı sistemi olarak mümkün olan tüm bölümlerde öncelikle minifiks, kavela ve kabin vidası tercih ederek üretim yapılmaktadır, bu sayede ürünü defalarca ve zahmetsizce söküp kurabilirsiniz.

İlana başvuru yapmak için üstteki yada alttaki başvuru butonlarından birine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Tüm Türkiye’de Hizmetinizde

 

İlan için aranan şartlar:
20 yaşın üzerinde olmak
Montaj için gerekli Alet edevata sahip olmak
Ve ilana başvuru yapmak yeterlidir.

Sistem nasıl işliyor:

Herhangi bir müşteri anlaşmalı olduğumuz alışveriş sitelerinden yada mağazalardan almış olduğu ürün için montaj talep ettikten sonra, müşteri adresine en yakın adreste olan başvuruya sms ile bildirim düşer ve montaja gidersiniz.

Ücretlendirme:

Bu ilandaki montaj bedeli 139.90 TL’dir. Ayda en az 10 adet montaj hizmetine gittiğinizi düşünürsek 10×139.90 = 1399 TL yapar. Şu an ayda bu ücretin 2 katını kazanan kişiler mevcuttur. Diğer iş ilanlarına göz atmayı unutmayın.

Önceki İçerikİşkur Evde Üçlü Geniş Beyaz Kitaplık Montajı İşi
Sonraki İçerikİşkur Evde Larem Metal Çalışma Masası Montajı İşi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here