İşkur Evde Deniz 5 Raflı Kitaplık Montajı İşi

0
152

İşkur Evde Deniz 5 Raflı Kitaplık Montajı İşi

Zor günler geçirdiğimiz bugünlerde yeni bir iş imkanını sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.
Sizler için anlaşmış olduğumuz büyük alışveriş sitelerindeki montaj işlerinden birisi olan İşkur destekli Deniz 5 Raflı montaj başvurusu ilanını açmış bulunmaktayız.

Ürün özellikleri: 

Kitaplarınızın her an gözünüzün önünde ve elinizin altında olmasını sağlayan Wood House - Deniz 5 raflı kitaplık modeli, konforunuzu artırırken kullanılan alanın atmosferine estetik bir hava katıyor. Kullanıcıların beklentileri dikkate alınarak tasarlanan ürün, ahşap renkli raflarıyla pek çok mobilya ve aksesuar ile uyumlu bir bütünlük oluşturuyor. Yerden yüksek yapısıyla temizlik işlemlerinizi daha rahat yapabilme imkânı veren kitaplık modeli, dağınık halde duran dergilerinizi de dilediğiniz gibi dizebilmenizi sağlayarak düzenli bir görünüm elde edebilme olanağı tanıyor. Hayatınıza pratiklik ve kolaylık kazandıran ürün, yaşam alanlarınızı modern bir şekilde tasarlayabilmenize yardımcı oluyor. İdeal raf derinliğiyle istediğiniz eşyaya rahatlıkla erişebilmenizi sağlayan kitaplık modeli, kitaplarınızı yatay ya da dikey olarak yerleştirebilme fırsatı da veriyor. Odalarınıza şıklık ve düzen katan ürün, titreşimin önüne geçen güçlü profilleriyle hem kitaplarınızın hem de aksesuarlarınızın düşmesini engelliyor.

Deneyiminizi Bir Üst Seviyeye Çıkaran Kullanışlı FonksiyonlarBirinci sınıf yonga levhalar kullanılarak üretilen rafları, dirençli kaplamalarıyla çatlama ve kırılma gibi deformasyonlara karşı iyi bir performans sergiliyor.Statik fırınlanmış mat boya ile boyanan metal profilleri, darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklılığını koruyarak uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor.Özel kurulum şeması ile birlikte demonte olarak gönderilen ürün, tornavida gibi basit el aletleriyle birkaç adımda kurulabiliyor.Kitaplığın dengeli bir şekilde durması için arka tarafa yerleştirilen iki demir profili, görsel ve işlevsel olarak kaliteli bir deneyim sunuyor.18 mm kalınlığında üretilen rafları, 30 kilograma kadar dayanıklı yapılarıyla kitapların yanı sıra biblo ve fotoğraf çerçevesi gibi aksesuarlarınızı da sergileyebilme olanağı tanıyor.

Wood House Deniz 5 Raflı Kitaplık Modeli ile Odalarınıza Şıklık Katın

Klasik kitaplık tasarımına estetik bir boyut kazandıran Wood House Deniz 5 raflı kitaplık modeli, okuma ve arşivleme sürecini kolaylaştırarak kaliteli bir deneyim sunuyor. Farklı büyüklükteki kitaplarınızı istediğiniz gibi sınıflandırabilme imkânı veren ürün, küçük dokunuşlarla odalarınızı daha fonksiyonel bir şekilde kullanabilmenize yardımcı oluyor. Dağınıklığın önüne geçerek yerden tasarruf etmenizi sağlayan kitaplık modeli, evinizi veya ofisinizi kendi tasarım anlayışınızla kişiselleştirebilmenize olanak tanıyor. İdeal ağırlığıyla rahatlıkla taşıyabileceğiniz ürün, nemli bir bez yardımıyla kolaylıkla temizlenebiliyor. Zamansız tasarımıyla öne çıkan kitaplık modeli, ideal genişlikte üretilen raflarıyla sıklıkla kullanmadığınız eşyalarınızı da saklayabilme imkânı veriyor. Minimal yapısıyla dikkatleri üzerine çeken ürün, yaşam alanlarınızı kütüphaneye çevirerek istediğiniz ambiyansı yakalayabilmenize yardımcı oluyor. Kitap tutkunlarının beklentileri ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan Wood House Deniz kitaplık modeli hem klasik hem de modern tarzı bir araya getirerek kullanılan alanın konforunu artırıyor, şıklık katıyor.

İlana başvuru yapmak için üstteki yada alttaki başvuru butonlarından birine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Tüm Türkiye’de Hizmetinizde

 

İlan için aranan şartlar:
20 yaşın üzerinde olmak
Montaj için gerekli Alet edevata sahip olmak
Ve ilana başvuru yapmak yeterlidir.

Sistem nasıl işliyor:

Herhangi bir müşteri anlaşmalı olduğumuz alışveriş sitelerinden yada mağazalardan almış olduğu ürün için montaj talep ettikten sonra, müşteri adresine en yakın adreste olan başvuruya sms ile bildirim düşer ve montaja gidersiniz.

Ücretlendirme:

Bu ilandaki montaj bedeli 139.90 TL’dir. Ayda en az 10 adet montaj hizmetine gittiğinizi düşünürsek 10×139.90 = 1399 TL yapar. Şu an ayda bu ücretin 2 katını kazanan kişiler mevcuttur. Diğer iş ilanlarına göz atmayı unutmayın.

Önceki İçerikİşkur Evde Kzy 3 Kapaklı Gardırop Montajı İşi
Sonraki İçerikİşkur Evde Üçlü Geniş Beyaz Kitaplık Montajı İşi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here