İşkur Evde Romeo Tv Ünitesi Montajı İşi

0
125

İşkur Evde Romeo Tv Ünitesi Montajı İşi

Geçim sıkıntısı yaşayan aile reislerimiz için yeni bir iş imkanını sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.
Sizler için anlaşmış olduğumuz büyük alışveriş sitelerindeki montaj işlerinden birisi olan İşkur destekli Romeo Tv Ünitesi montaj başvurusu ilanını açmış bulunmaktayız.

Ürün özellikleri: 

Alt ünite iki ayrı destek noktasına sahiptir. Sol taraftaki estetik ayaklar denge sağlayarak yükü bölüştürür. Sağ tarafta yer alan ve zemine temas eden bölme ise alt ünitenin diğer destek ayağını oluşturur. Bu bölüm, bir raf aracılığıyla iki adet küçük bölmeye sahiptir. Alt ünitenin zeminden yukarıda yer alan yapısı sayesinde ev temizliği yaparken ünitenin altını rahatça silip süpürebilirsiniz. Hepsi HomeRomeo TV Ünitesi iki adet kapaklı bölmeye sahiptir. Tek renkli bu kapaklar kolayca açılır ve kapanır. İçlerine sıklıkla kullanmadığınız ev eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz bu bölmeler geniş bir iç alana sahiptir. Bölmelere aynı zamanda dergilerinizi ya da süs objelerinizi de yerleştirebilirsiniz. Üst ünitede yer alan altı adet bölme ise kitaplarınızı türlerine ya da boyutlarına göre gruplamanızı sağlar.

Dekoratif Eşyalarınızı Şık Biçimde Sergileyin

  • Hem alt ünitede hem de üst ünitede açık bölmeler bulunur.
  • Alt ünitedeki toplam 4 adet bölmede uydu alıcınızdan saat ve fotoğraf çerçevesine kadar birçok ürüne yer verebilirsiniz.
  • Ünitelerin yonga levha ile hazırlanmış yüzeylerini nemli bezle silerek toz birikiminin önüne geçebilirsiniz.
  • Düşer kapakların yavaşça kapanmasını sağlayan menteşeler kullanım konforunuzu artırır.
  • Alt modülün ölçüleri; yükseklik 34,3 cm, genişlik 140 cm ve derinlik 29.5 cm şeklindedir. Üst modülün ölçüleri ise yükseklik 71,8 cm, genişlik 139 cm ve derinlik 21,5 cm şeklindedir.

 

18 mm kalınlığında A Kalite yonga levha ve 1. sınıf pvc bant kullanılmıştır. Çevre ve çocuk sağlığına uygun malzemeler ile üretilmiştir. Kullanılan tüm aksesuarlar 1. Sınıf olup, TSE'ye uygundur.


Alt Modül: Yükseklik: 34,3 Genişlik: 140 Derinlik: 29,5 Üst Modül: Yükseklik: 71,8 Genişlik: 139 Derinlik: 21,5

İlana başvuru yapmak için üstteki yada alttaki başvuru butonlarından birine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Tüm Türkiye’de Hizmetinizde

 

İlan için aranan şartlar:
20 yaşın üzerinde olmak
Montaj için gerekli Alet edevata sahip olmak
Ve ilana başvuru yapmak yeterlidir.

Sistem nasıl işliyor:

Herhangi bir müşteri anlaşmalı olduğumuz alışveriş sitelerinden yada mağazalardan almış olduğu ürün için montaj talep ettikten sonra, müşteri adresine en yakın adreste olan başvuruya sms ile bildirim düşer ve montaja gidersiniz.

Ücretlendirme:

Bu ilandaki montaj bedeli 139.90 TL’dir. Ayda en az 10 adet montaj hizmetine gittiğinizi düşünürsek 10×139.90 = 1399 TL yapar. Şu an ayda bu ücretin 2 katını kazanan kişiler mevcuttur. Diğer iş ilanlarına göz atmayı unutmayın.

Önceki İçerikİşkur Evde Larem Metal Çalışma Masası Montajı İşi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here